Vabatahtlikuks

Vabatahtlikuks

Tule VII Võru lastefestivalile vabatahtlikuks!

Vabatahtlikud on oluline osa lastefestivali meeskonnast. Vabatahtlikuna on võimalus suhelda otse meie külastajatega või anda oma panus „lavataguses“ rollis. Meie vabatahtlikud on abivalmid, sõbralikud ja heatujulised.

Kui sul on huvi abistada Võru lastefestivali toimumist vabatahtlikuna, siis kirjuta info@vorulastefestival.ee. Pane kirja, mida Sa hästi oskad, kas sul on eelnev kogemus vabatahtlikuna ja milliseid ülesandeid sooviksid täita. Lisa ka telefoninumber, vanus, T-särgi suurus.

Lastefestivalile vabatahtlikuks ootame kõiki (alates 15. eluaastast), kes tahavad pühendada oma aja, oskused, kogemused ja hea tahte sündmuse õnnestumisse!Mida saab vabatahtlik oma panuse eest?

  • omandada uusi teadmisi, oskusi ja kogemusi, sh suurürituse korraldamise kogemusi
  • suurendada oma koostöö- ja sotsiaalset võrgustikku
  • arendada ühtekuuluvustunnet lastefestivali tegijatega
  • teha lihtsalt head, andes panuse Võru linna ühe olulise sündmuse õnnestumisesse
Awesome Image

 

Hoolitseme selle eest, et vabatahtlikud oleksid erinevate ülesannete täitmiseks hästi ette valmistatud ja informeeritud.
Oleme avatud ka vabatahtlike endi ettepanekutele ja headele ideedele. Peame väga oluliseks, et Sa tunneksid end osana lastefestivali tiimist.

Milliseid ülesandeid vabatahtlikud täidavad?

Vabatahtlikud saavad abistada erinevates rollides nagu näiteks piletimüüjad, piletikontrollijad, vaba lava programmi toetajad, põhitoitlustaja abilised, batuudipargis valvajad, lava tehnilised abilised, maskottide paraadi abilised jne. Lisaks ootame väga meeskonda fotograafe, videograafe

Vabatahtliku „tööpäev“ kestab keskmiselt 4-8 tundi.

Vabatahtlikuna saad: