Kontakt

Kontakt

TELEFON
+372 521 5204
SOTSIAALMEEDIA
Võta ühendust

Küsimuste korral täida vorm!

  KKK

  Ei ole, võimalik on osta ainult 2 päeva piletit.

  Parkida saab avalikes parklates, mis jäävad festivali piiridest väljapoole. NB! Võrus on kõikjal parkimine TASUTA.

  Võru lastefestivalile on oodatud IGAS VANUSES LAPSED, nende vanemad ja ka vanavanemad! Võru Loovuskool kutsub pere kõige pisemaid Beebide mängumaale ja eraldi on festivali kavas programm ka noortele.

  Festival asub Võru linna keskmes. Peamised festivali ala tänavad on Vabaduse tänav, alates valgusfooridest, liikudes järve poole kuni Tamula rannani. Jalutades mööda Kreutzwaldi tänavat (Võru Kandle juurest Liiva tänaval kuni Vabaduse ja Kreutzwaldi tänavate ristumiseni. Pühapäevane Tehnikapark on üles seatud Võru Kesklinna parki ja Vabaduse väljule. Klikka festivali ala-kaardil.

  Kaugemalt tulijad või ka kõik teised soovijad saavad telkida Roosisaarel Kuninga talus või valveta telkimisalas Tamula kaldal Elujõu skulptuuri juures.

  Majutuse kohta leiab info siit.

  Kiiresti saab süüa lastefestivali teemaparkides: Fantaasiahoovis, Müstilises Filmimajas, Seiklus- ja atraktsioonidepargis, sooja toidu pakkujaid leiad laada-alalt (Vaba lava läheduses jalutades mööda Vabaduse tänavat). Lisaks on erinevaid suupiste pakkujaid laada-alal ja teiste teemaparkid läheduses. Avatud on kohvikud ja pubid Võru linnas. Festivali melu keskmesse jääb ka Jaagumäe toidupood (Vabaduse tn ja Kreutzwaldi tn ristis). Festivalile võib tulla ka oma toiduga või oma piknikukorviga.

  Kindlasti tasub hommikul kodust välja tulles vaadata, milline on ilm. Kui võib olla sajune, võta kindlasti kaasa vihmakeep või veekindlamad riided ja jalga võid panna oma lemmikkummikud. Kui juhtub, et vihma sajab kõvasti, siis vihma korral kahjuks ei saa hüpata batuutidel.

  Paljud tegevused festivali ajal on tasuta: maskottide paraad, põnevate mängude hoov, programm vabal laval, jalutamine festivali ühendavatel tänavatel ja laada-alal,  sportlikud tegevused Tamula rannas, eriprogramm noortele, laupäevaõhtune koguperekontsert Tamula rannas, kus astuvad üles Alika Milova ja Ant Nurhan, rõõmsate beebide mängumaa, tehnikapark pühapäeval, mulli- ja vahupidu.