Kogu perelemmik Fantaasiahoov Võru Kandle aias avab kõikidele tsirkuse ja teadusehuvilistele põneva maailma, kus saab nautida etendusi ja osa võtta mitmetest töötubadest.

Täpse programmi avaldame mai 2022. 

Meil on tore uudis – meile tuleb taas külla tuntud mustkunstnik Fred-Erik Johanson! Kahel päeval saab nautida illusioonishowd ja osaleda õpitubades.

Illusioonishow sisaldab põnevat avakava valgete tuvidega, lõbusaid numbreid koos publikuga, klassikalisi trikke ja mõistatusi. Programm on interaktiivne, kõik pealtvaatajad on etendusse kaasatud ja kindlasti saavad julgemad koos mustkunstnikuga laval esineda. Loomulikult astuvad etenduses üles ka vahva merisiga ja valge mustkunstijänes. Etendusel on terviklik muusikaline kujundus ja kasutatakse eriefekte. Etenduse kestus on 40 minutit.

Töötoa kestus on 30 minutit, õpetamisele tulevad erinevad klassikalised trikid, vajaminevad materjalid on hinna sees. Kõik soovijad saavad professionaalse mustkunstniku juhendamisel õppida ise trikke kodustest vahenditest meisterdama ja efektselt esitama.

Avatud Mustkunstiteatri Trikipood.

Teadusteatri maailmavõlusid avab Ahhaa Teaduskeskus.