Tegevused Tamula rannas laupäeval, 30. juuli 10.00 – 18.00 ja 31. juuli 10.00-15.00

Tamula rand on juba lihtsalt niisama mõnus koht, kus lastega tulla mängima või rannamõnusid nautima. Festival ajal leiab aga rannast veel mitmeid vahvaid tegevusi, mis pakuvad rõõmu kogu perele.

Mõlemal päeval on avatud rannas Treeningstuudio FOOKUS lasteala, kus lastele ja peredele tutvustatakse erinevaid treeninguid ja võimalusi kogu perega treeningutest osa võtta: Zumba (tants), POUND (trummipulkadega trenn), Jumping (minibatuutidega trenn) ja squashitreeninguid.
Aerutamine ja veesõidukid Tamula järvel (5 eur).
Kogu programm on rannas TASUTA! Aerutamine ja veeatraktsoonid lisatasu eest.

Laupäev, 30. juuli 

VAHPIDU kell 15.00 ja 17.00 

Pühapäev, 31. juuli

Pühapäevahommikut alustame kell 10.00 Treeningstuudio FOOKUS treeneri Kristiina Rauba juhendamisel rõõmsa treeninguga kogu perele: 30 minutit Zumbat ja 30 minutit Poundi (trummipulkadega). Mõlemad treeningkavad on peresõbralikud, nii et rõõmsa treeningu saavad nii väiksemad kui suuremad kaasa teha.

11.00 Jätkame treeninguga vees – kogupere vesiaeroobika.

11.00-15.00 MÄRGIUJUMINE Taas on võimalik välja teeninda oma ujumisoskuste eest rinnamärk, vastavalt enda ujumisoskusele. 

11.00 PANNKOOGIPIKNIK! 

12.00 Lõuna-Eesti veepäästekoerte grupp “Märjad käpad” vetelpääste treeningkoerte demoesinemine. Treeningute käigus on põhirõhk koerte veepäästealasel väljaõppel, aga treenitakse ka kuulekust ja üleüldist koeraga kommunikeerumist. Lisatähelepanu on veeohutusalasel selgitustööl.