Piip ja Tuut "Kontserdil"

Piip ja Tuut "Kontserdil"

teemapark

Piip ja Tuut "Kontserdil"

See Piibu ja Tuudu lavastus on küpsenud aastate jooksul publiku ees ja valminud improviseerides. Paljud on seda etendust näinud ja paljud mitte, kuid iga kord on see etendus justkui uus, sest vaatajad on uued ja ilm teine, kui eelmine kord. Seepärast tullakse seda ikka ja jälle vaatama, sest hea on naerda teiste üle ja tervislik enda üle. Lavastus „Piip ja Tuut kontserdil“ sisaldab unikaalseid klounitrikke, tasakaaluakrobaatikat ja viguriga laule. Selles loos on Piip ja Tuut kaks koristajat, kel on palutud pärast kontserti kõik ära koristada. Sedakorda tulevad nad juba enne kontserti kohale, juhuslikult aga satuvad lavale otse sadade pealtvaatajate silme ette ning ei saa sealt enne tulema, kui kõik trikid on ette näidatud ja ühislaul koos publikuga selgeks õpitud. See etendus on nagu tsirkus või tsirkus nagu teater ehk Piip ja Tuut oma parimas väljapanekus.
  • Autorid, lavastajad ja näitlejad: Haide Männamäe ja Toomas Tross
  • Sobilik vaatamiseks kogu perele ja lastele alates 3-eluaastast.
  • Etendus kestab 50 minutit ja on vaheajata.
Awesome Image
teemapark

LOLALA ETENDUS

Lolala on laulja-lauluõpetaja Anna Kuchinsky ja helilooja Arian Levini perebänd, kus aktiivselt võtavad osa ka lapsed – neljane Lola laulab ja pooleteiseaastane Ella on laulude testija ja bändi tantsulõvi. Koos nad loovad uusi, lihtsaid ja õpetlike lastelaule eesti keeles.
  • Repertuaaris on hulganisti lõbusaid laule, mis saadavad lapsi igapäevaselt ja aitavad maailmaga mängulisemalt tutvuda.
  • Etenduses saab laulda ja tantsida!
  • Etendus kestab 1h aega.
Kus etendus toimub? Asub endiselt Dr. Fr. R. Kreutzwaldi Memoriaalmuuseumi õues (sissepääs piletiga/festivali passiga)
Millal etendus aset leiab? 27. juuli kell 12:30
28. juuli kell 13:30