Iga suursündmus sünnib sadade inimestega koostöös – nii saab ka igaüks, kes soovib festivali korraldamises kaasa lüüa!

Kui Sa soovid tulla festivalil vabatahtlikuna kaasa lööma, esinema vabal laval või on Sul häid ideid, millega festivali veel rikastada, siis kirjuta või helista meile. Kutsume kõiki soovijaid, peresid, lasteaedu, koole, MTÜsid, organisatsioone, käsitöölisi, toitlustajaid, ettevõtteid festivali korralduses kaasa lööma.

Kontakt: Kristi Vals, lastefestivali projektijuht, mob: +372 521 5204, info@vorulastefestival.ee
Turundus: Marianne Mett, mob +372 5344 1055, marianne.mett@voru.ee

LAAT, KOHVIKUD:

Laadal osalemise eelduseks on eestimaine kvaliteetne toodang, põnevad kaubad, mis pakuvad rõõmu lastele ja lastega peredele.  Müüa võib käsitööd, riideid, toidukaupu, sööki, jooki, mänguasju jne. Riietus ja melu laada tänaval võiks olla lastepärane. Kohvikutes soovime samuti, et toit ja jook, mida pakutakse on tervislik ja kodumaine ning mõeldud eelkõige lastele ja lastega peredele.

Laadale registreerimiseks täida ära palun alljärgnev vorm: Laadale!

Kontakt: Margus Külm, mob +372 522 6374, margus@tamula.edu.ee

UUS! Laste- ja noorte käsitöö LAAT

Meie käest on mitmel korral küsitud, kas lapsed võivad tulla ka laadale kauplema enda meisterdatud käsitöö, maiustuste, mänguasjadega jne.
Sel aastal on lastefestivali alal eraldi laste- ja noorteala, kuhu on oodatud kauplema kõik, kes soovivad teenida endale ise suveks taskuraha.
Müüa võib enda meisterdatud käsitööd, maiustusi, jooke, mänguasju jne.

Samuti on väga oodatud laadale kauplema õpilasfirmad – see on just õige aeg ja koht olla eeskujuks kõigile teistele kohalikele noortele, tutvustada mujalt külla sõitnud inimestele, mida põnevat pakuvad meie kohalikud õpilasfirmad.

Meeleolu laste ja noorte laadal – alale ootame musitseerima kõiki noori muusikuid – seekord siis tänavamuusikutena: tule, aseta kübar maha ja naudime koos Sinu pillimuusikat!

Laste – ja noorte laada-ala on Vabaduse tänaval F. R.  Kreutzwaldi ja Vee tänava vahelisel alal.
Ajaliselt mõlemal päeval 10.00 – 15.00, aga võib olla ka kauem 🙂

Kontakt, täpsem info ja registreerimine: Helin Vuks, mob +372 5341 9872, e-mail: helin.vuks@voru.ee