TULE KAUPLEMA VÕRU LASTEFESTIVALI LAADALE!

Laat toimub 29.-30. juuli 2023. Laupäeval on laat avatud 10-18ni ja pühapäeval 10-15ni. Laada-ala on festivali keskmes, Vabaduse tänaval ja Kreutzwaldi tänaval.

Laadal osaleja on kohustatud müügikohta lahti hoidma kogu nimetatud lahtiolekuaja. Soovi korral võib kaubelda kauem, sest laupäevaõhtu lõpetab koguperekontsert Tamula rannas, mis algab kell 20.00 ja sellel järgnev noortepidu.

Laada-alal on öine valve tagatud. Laadal osalemiseks täida ära allolev registreerimisvorm.  Kauplemiskohtade ametlik välja andmine toimub 29. juuli kell 6.00 – 08.00. Eelmisel päeval kauplemiskohtade ülesseadmist ei toimu.

KA SELLEL AASTAL ON LAPSED OODATUD KAUPLEMA VÕRU LASTEFESTIVALIL TOIMUVALE LAADALE!

Eraldi ala lastele ja noortele! 

Meie käest on mitmel korral küsitud, kas lapsed võivad tulla ka laadale kauplema enda meisterdatud käsitöö, maiustuste, mänguasjadega jne.
Müüa võib enda meisterdatud käsitööd, maiustusi, jooke, mänguasju jne.

Samuti on väga oodatud laadale kauplema õpilasfirmad – see on just õige aeg ja koht olla eeskujuks kõigile teistele kohalikele noortele, tutvustada mujalt külla sõitnud inimestele, mida põnevat pakuvad meie kohalikud õpilasfirmad.

Meeleolu laste ja noorte laadal – alale ootame musitseerima kõiki noori muusikuid – seekord siis tänavamuusikutena: tule, aseta kübar maha ja naudime koos Sinu pillimuusikat!

Laada korraldaja: Margus Külm, telefon 5226374

Rohkem infot: Võru lastefestivali projektijuht Kristi Vals 5215204

Registreeri laadale

REGISTREERIMISVORM

Registreeri laste/noorte laada osa

REGISTREERIMISVORM