VÄLIKINO

VÄLIKINO

Teemapark

MÜSTILINE FILMIMAJA

Kahel päeval on võimalus vaadata välikino ja tegevusi leiab mitmetes põnevates töötubades. Välikinos saab filmide kõrvale nautida popcorni. Avatud kohvik. Filmimaja on täidetud filmiteemaliste dekoratsioonidega. Kõik filmid on mõeldud kogu perele ja on eesti keeles.
 • Kinokava: L 27.07
 • 11:00 Lahutamatud
 • 14:00 Džungliässad 2. Film
 • 16:00 Lepatriinu ja Must Kass. Film
 • 18:00 Emma ja must jaaguar
 • P 28.07
 • 10:00 Müsteerium Veisemäe kiirrongil
 • 11:30 Kina ja Yuk: polaarrebaste seiklused
 • 13:00 Tähtsad ninad
Awesome Image
Teemapark

MÜSTILINE FILMIMAJA

Müstilises Filmimajas saab tutvuda filmitegemise ja arvutimaailmaga. Kahel päeval on võimalus vaadata välikino ja tegevusi leiab mitmetest põnevates töötubades: Prototehas, robootika, E-sport, virtuaalreaalsus, playstationid, driftiautod.
 • Sissepääs piletiga/festivali passiga!
 • Filmimaja on täidetud filmiteemaliste dekoratsioonidega. (Jälgi kava)
 • Välikinos saab filmide kõrvale nautida popcorni. Avatud kohvik.
Kus filmimaja asub? Võru Kandles majas sees kui ka väljas.
Millal on filmimaja avatud? Filmimaja on avatud L 10 – 18 ja P 10 – 15

Lahutamatud – animatsioon, seiklus / 1t 29min – New Yorgi pargis ristuvad kahe üksinda seikleva nuku teed. Puust marionettnukk Don ja hüljatud nukk DJ Kutsu Kuts avastavad, et seiklusi on parim nautida koos ühe tõelise sõbraga. Ei lähe palju aega, kui uued sõbrad peavad näitama, milleks nad tõeliselt võimelised on ning peatama kinni kaks nurjatud varast.

Džungliässad 2. Film – animatsioon, fantaasia, komöödia, seiklus / 1t 29min – Kes kutsutakse appi, kui salapärane superkurjategija katab džungli roosa tossuga, mis veega kokku puutudes plahvatab? Džungliässad! Kuna vihmaperioodi alguseni on jäänud vähem kui kuu aega, algab võidujooks ajaga. Kangelastel tuleb vastumürgi otsimiseks oma lemmikdžunglist kaugele rännata ning mägesid, kõrbesid ja ookeane ületada.

Lepatriinu ja Must Kass. Film – animatsioon, fantaasia, komöödia, muusikal, romantika, seiklus / 1t 42min – Tavalisest Pariisi teismelisest Marinette’ist saab superkangelane Lepatriinu. Maagiliste võimetega Lepatriinu peab ühendama jõud Musta Kassiga, et päästa Pariis uue kurikaela vallandatud kaose käest.

Emma ja must jaaguar – komöödia, seiklus / 1t 40min – Emma lapsepõlv möödus Amazonase vihmametsas koos kodustatud väikese musta jaaguari Lootusega. Olude sunnil pidi Emma aga New Yorki elama minema, kuid naaseb džunglisse suurde ohtu sattunud Lootust päästma.

Müsteerium Veisemäe kiirrongil – animatsioon, seiklus / 1t 10min – Veisemäe põlde on tabanud ikaldus. Lahendusena tutvustab Albert Einswein oma tulevikutehnoloogiast pungil olevas rongis nanoseemet. Kuid imeseeme läheb reisi jooksul kaduma. Varas on reisijate seas ja koos maailmakuulsa detektiivi Agatha Chichesteriga asuvad Veisemäe asukad süüdlast otsima.

Kina ja Yuk: polaarrebaste seiklused – draama, seiklus / 1t 21min – Vapratest polaarrebastest Kinast ja Yukist saavad õige pea esmakordselt vanemad. Kui aga Yuk satub rannikul jahti pidades triivivale jääpangale, peab Kina asuma avastama tundmatut territooriumi, et Yukiga taas ühineda. Kas Yuk ja Kina leiavad teineteist, enne kui nende pojad ilmavalgust näevad?

Tähtsad ninad – komöödia / 1t 27min – 13-aastased Oliver ja Sass meisterdavad tööõpetuse tunnis ninakujulise prillihoidja, mis äratab ootamatult salapärase suurinvestori huvi. Olles iseseisvaks äriajamiseks liiga noored, palkavad nad firmat juhtima Oliveri isa, kes ei tea, kellele äri kuulub. Algab hoogne topeltmäng, mille käigus paljastub salapärase investori tegelik plaan.