Sel aastal ühinevad kaks laste lemmikud: seiklus- ja atraktsioonide park.

Avatud:
L, 27. juuli 10.00–18.00
P, 28. juuli 10.00–17.00

ATRAKTSIOONIDELE PÄÄSEB PILETIGA!

Asukoht: Vee tn parkla. Atraktsioonidle pääsevad need, kellel on ostetud pilet.

Seikluse poole pealt leiab kindlasti mitu meetrit ronimisseina,  Slacklin’iga seotuid tegevusi,  trossisõidud ja muud ronimise atraktsioonid, KIIKING.

Slackline esinemised:

L, kell 12.00, 14.00, 16.00

P, kell 11.00, 13.00

Avatud Spordikohvik
Seikluspargi osa  valmib koostöös laste lemmik ronimisõpetaja Hillar Irvesega – Spordiühing Ekstreempark, www.ekstreempark.ee

Atraktsioonidest  saab lustida erinevatel batuutidel, hüpata Fun jumpil, sõita karusselliga jne.

Sellel aastal rõõmustavad külatajaid uued batuudid: Kõrgepinge rada, Pallidega seiklusrada, Tuledraakoni hambad, Tuledraakoni saba, Sinka Vonka, Minions, Mesilasbatuut, Disney loss, Palmisaar, Ükssarvik.

Sportliku mängulusti pakub suurtematele lastele ja täiskasvanutele mäng: TAMBI MUTTA!

Mängijate arv 7-8. Kuus ründajat ja 1-2 kaitsjat. Sobilik alates 12. eluaastast kuni 99+ eluaastani. Ründajad peavad kaitsjate juurest kätte saama pallid, et nendega kaitsjat visata. Kaitsja(d) kaitsevad oma palle täispuhutava haamriga ründajaid tagasi “mutiaukudesse” tõrjudes.

UUE atraktsioonina saab proovida “lendu” GÜROSKOOBIGA! Güroskoop on lennukisimulatsioon, millega treenitakse nii piloote kui ka astronaute. Astu pardale, pane silmad kinni, rända mõtetes kõrgele taevasse ja Sinu esimene sõit hävituslendurina võib alata. Güroskoop võimaldab inimestel kogeda kuni 6G gravitatsioonijõudu (G-force). See pole pelgalt paar minutit lõbusõitu, vaid see on unustamatu elamus, mille sarnast on kogenud vaid vähesed.

NB! Seiklus- ja atraktsioonidepargi alal saavad jalutada kõik külastajad, batuutidel hüpata, sõita karusseliga, ronida ronimisseinadel, sõita trossiga jne ainult pileti ostnud külastajad!